23.4.11

Kõrvamaa kevadjooks.

Sai kohal käidud ja distants läbitud. Ilm oli väga ilus ja muudetud rada ka kergem kui muidu ja poriseid kohti oli vaid paar. Stardis kohtasin vana armeekaaslasest sõpra, kellega terve tee koos jooksime ja juttu puhusime. Kokku oli siis distantsi pikkuseks 16 kilomeetrit, mis joosti kahel 8 kilomeetrisel ringil. Algatuseks jooksime kilomeetrid sinna 6:10 kanti ja esimese ringi koguaeg oli 49:03, mis teeb kilomeetri ajaks 06:08. Teise ringi lõpus viimased kolm kilomeetrit tõstsime natuke tempot:14 km 5:48, 15 km 5:32 ja viimane 5:26. Teine ring sai läbitud 2:02 kiiremini kui esimene. Koguaeg tuli 1:36:05, mis teeb kilomeetri ajaks keskmiselt 6:00 täpselt. Ausalt öeldes oligi plaan umbes sellise hooga läbi teha jooks. Pulss oli muidugi pilvedes - 167/187 ja kulus 1394 kcal.