14.6.10

39. JOOKS ÜMBER HARKU JÄRVE

Vaim ja ihu olid valmis läbima raja planeeritud ajaga 29.XX, kuid jooks ise tegi mõned korrektuurid sisse. Nimelt tuli kahes kohas suisa seista ja kõndida, kuna tekkinud pudelikaeladesse ei mahtunud lihtsalt kohale tulnud jooksusõbrad ära. Nii et esimene seisak oli kohe 150m peale starti ning esimest kilomeetrit tuli läbida üsna sellises tempos, mis ees joosti, kuna mööduda oli pea võimatu. 5:14 näitas kell, kui 1km silt kätte jõudis. Kõige hullem oli aga olukord 4-5 km vahel, kus tekkis jälle seisak ja kõndimine, mistõttu venis selle kilomeetri aeg suisa 5:39 peale. No ja sinna minu hea plaan alla poole tunni lõpetada ka jäi :) Maksimaalne pulss käis 185 peal ära. Keskmiseks kujunes 169. Parim kilomeetri aeg oli 5-6 km vahel 4.22, nõrgim kui ei olnud segavaid faktoreid 4:39. Ise olen üsna rahul :) Üle poolte osalejatest sai selja taha jäetud. Järgmine võistlusstart on 10 juuli - ümber Pühajärve.